Úvod

Mnoho lidí se ptá co se stalo s činností klubu a zda stále fungujeme. FUNGUJEME a naše činnost je velice vytížená. Od roku 2016 bylo z bezpečnostních důvodů rozhodnuto o přerušení veřejné publikace ohledně bádání a většina dat se tím pádem stala neveřejnými. Akce v terénu které zahrnují rozsáhlé exkavace, průzkum podzemních prostor a nalezených artefaktů je bohužel nutné řešit pouze na interní bázi. Jak se potvrdilo - systém vyhrazuje snahy k potírání a rozvracení iniciativ jako je ta naše.
Za poslední roky se nám dostalo nejnovější dostupné technologii - od magnetometrie, endoskopické sondy, po průzkumné zařízení na bázi rezistivity 
(odporová tomografie uzpůsobená geologickému průzkumu) 
Pro zajištění komfortu a bezpečí anonymity našich členů kteří v terénu mnohdy riskují zdraví a životy při průzkumu byl tento krok nezbytnou volbou...
Snad jednou přijde lepší doba a svět se znovu osvobodí od zrůdovlády současné globální diktatury.
V podzemí přežívá pradávná pravda...
 
Klub Avalon je nezávislý spolek badatelů kteří se věnují výzkumu na poli paranormálních jevů a utajovaných skutečností. 


Oblasti naší působnosti
Věnujeme se široké škále témat, ale každý ze členů je povětšinou více zaměřen na nějakou konkrétní problematiku která ho nejvíce zajímá. V momentální době disponujeme badateli především v těchto oblastech: Archeoastronautika, Ufologie, Nekonvenční technologie, Kryptozoologie a tzv. moderní "Ghost hunting".
Zajímáme se o veškeré dění jak ve světě, tak i v České republice. Věnujeme se také utajovným skutečnostem okolo různých náboženských skupin a sekt.   
 
 

Nový dokument

Vytvořeno 18.09.2022 15:03:18 | Poslední změna 18.09.2022 15:03:28