Hologram kontra zjevení

Vytvořeno 25.11.2010 19:43:35 | Poslední změna 27.11.2010 16:24:11

Celkem nedávno proběhla internetem zpráva o hologramu. Tedy abych byl přesný - vědci přišli na to jak hologram zlepšit, zrychlit a snížit jeho cenu. Pokus o přenos „holografického" vysílání v Americe stál nedávno - myslím že to bylo snad při volbách, neuvěřitelnou sumu peněz. Navíc to nebyl pravý hologram, ale spíše cosi co se mu mělo přiblížit. Teď se však podařilo najít postup, který je lepší a lacinější.
Tato zpráva je pro nás velice důležitá - ptáte se proč?
Odpověď zní - ZJEVENÍ.

Hologram je totiž jediná „vědecká" odpověď na dějiny přímo prošpikované různými zjeveními a zázraky zjevení. Spousta historických událostí začala právě zjevením. Slavná Johanka z Arku začala jako velice prostá dívka z vesnice po zjevení Boha organizovat obranu své sladké Francie takovým způsobem, že nejvyšší velitelé včetně krále jenom žasli. Když bylo vše co Bůh chtěl hotovo - zjevení ustalo a jak skončila chudák Johanka určitě víte. Nehodlám tady vyjmenovávat všechny dostupná zjevení - to si jistě dokážete najít sami - mě zajímá podstata.

Když jsem tu zprávu četl, vše mi došlo. Zjevení rovná se hologram. Lidé, kteří zjevení prožili na to přísahali i po obrovských mukách. Takže je jasné, že něco vidět museli. O svatém duchu, jak nám ho církev předkládá silně pochybuji. A o laciné výmluvě, že šlo ve všech případech pouze o blázny také. Jsem přesvědčen o možnosti hologramu. Posádka něčeho co nás pozorovalo z orbity tak mohla snadno komunikovat a přes svého „virtuálního" člověka vydávat příkazy. Uvědomte si, že většina vůdců, kněží a svatých vždy měla u sebe hůl s něčím, čemu říkali krystal nebo čelenku. Mohlo jít zkrátka o něco jako přijímač? Představte si Židy když se jim zjevil Bůh v celé holografické kráse i s pořádným „suround zvukem" - třeba 10 metrů vysoký! Ještě dnes by byli skalní věřící zděšení hrůzou a udělali všechno co by jim přikázal.

Hologram to podle mě teď dokonale rozštípnul - zdánlivě nesmyslné věci a to pitomoučké tlachání ve všech starých bájích, biblích, kronikách a tabulkách totiž teď dávají smysl. To všechno byl možná plán někoho tam nahoře ve vesmíru. Když potřeboval pohnout figurkami použil hologram a zjevil se tomu koho si otypoval. Tento člověk pak převzal jeho poselství a šířil je tak dál. Takové správně načasované projekce mohou u primitivní společnosti dokázat svrhnout v okamžení celou vládu a pohnout dějinami. Pokud na postavu hologramu vystřelili šípy a ty hologram nezranili, museli být absolutně v přesvědčení, že jde o dílo boží.

Byla to dokonalá psychologická zbraň. Kněží v chrámech její tajemství možná dobře znali. Měli z ní ovšem velký užitek i po odchodu „Bohů". Nikdo z nich nemusel pracovat a vše potřebné jim ve formě darů přinášel nevědomí lid. Kdo se vzepřel na toho seslala jejich „svatá moc" démona - hologram nějakého zastrašujícího charakteru. A pak kněžím dali všechno co měli - to mi věřte!

Otázka je  - kdo byli Oni? Jak naše technologie postupuje kupředu - ONI začínají být čím dál tím víc odkrytější. Jejich stopa na naší zemi je zřetelnější a už jen zoufalý slepec by jí nevnímal. Co asi po nás tato rasa chtěla? Potřebovali pomoc, chtěli nás zcivilizovat? byla to jen sranda? Nebo nás chtěli mít na něco připravené? Začínám se bát toho posledního soudu, když vidím, že zjevení pohodlně existovalo, tak se klepu co asi myslel Ježíš slovy - mrtví povstanou z hrobů.

Různá ta zjevení se vždy jakoby komíhala a nestála přímo na Zemi. Většinou nás přišla varovat, ale bohužel církev opět většinu jejich poselství uzavřela do svých chrámů. Proč církvi tak vadí obsah těch poselství? Zřejmě by jsme přišli na to, že církev je bohapustný podvod a zneužití té „hodné" bytosti v jejich prospěch. Zjevení - hologram se nám snaží něco říci, poradit nám a některé typy zase zastrašit. Dokáží hýbat celými národy, když je to potřeba!
Zbývá už jen zjistit kdo je tady na naší planetě vlastně vysílal!


©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/