Mrzačení zvířat

Vytvořeno 30.06.2011 14:26:38 | Poslední změna 15.07.2011 17:18:46

Fenoménu UFO se přičítá jedna neblahá zvrhlost - mrzačení zvířat. Nebudu zde popisovat jednotlivé případy. Bude to jen souhrn fakt, která jsem měl možnost najít. Kdybychom udělali pomyslnou tabulku, tak jednoznačně vedou krávy a telata. Druhé místo obsadili koně a třetí ovce. Potom jsou ta ostatní - psy, kočky atd.
Všechny případy mají společné znaky - přesné "takzvané chirurgické" řezy se spálenými okraji. Má se za to, že bylo použito laserového paprsku nebo něčeho podobného. Zvířata měla většinou absolutně vysátou krev a nebo to vypadalo jako by se ve vlastní krvi uvařila. Uřezávány byli genitálie, konečník, části čelisti, části pysků, jazyk, části střev, žaludku, kusy kůže a svaloviny.
Byli nalezeny přesné kruhové otvory, čili něco jako laparoskopické sondy do těl nebohých zvířat. Nikdo nikoho neviděl - maximálně byli spatřeny poblíž černé helikoptéry bez označení nebo samotná UFO.
Takže to jsou prostá fakta - teď je otázka co s tím? Vědci jsou přesvědčeni o vině dravých zvířat. Představa kojota nebo medvěda jak řeže krávu laserovým paprskem či jak se snaží svým drápem vést přesný chirurgický řez ve mě vyvolává pocit, že se tito vědci úplně zbláznili a nebo jsou pernametně pod vlivem drog. Takže souhlasíme s tímto - zvířata to rozhodně nebyla...
Akce tajných služeb - pokud by to byl výzkum, zvířata by zmasakrovali pěkně v utajení svojich tajných laboratoří a objektů a nelítali by někam na pastviny u lesa. Takže zase nic...
Nějaký zvláštní přírodní kult obětí či sekta? Proč by ne, ale nikde nebyla nalezena ani stopa po kapce krve. Nebyla nalezena stopa jakákoli. Nikdo u toho nebyl. Zvířata se zjevila jakoby z nebe.
Je tu také vcelku nepochopitelná možnost, že nějaký nudící se vědec miliardář přiletí k pastvině, ukradne tu nejlepší krávu či býka, odveze na jakási jatka, kde provede svoje záhadné odběry a pak jí zase přiletí vrátit. Z vrtulníku ji zahodí na zem a záhada je na světě - všechno je odsáto mimo místo nálezu a nikde ani stopa. Předpoklad pro takovou akci - mít hodně peněz. Ale to nemá absolutně smysl!! Někdo tohoto formátu by si mohl koupit celé stádo a to si pak využít dle potřeb.
Ten kdo tohle dělá musí mít absolutní volnost ve vzdušném prostoru a to má pouze vláda a záhadné UFO. Pak tedy zbývá už jen vládní program pro zabavení obyvatelstva. Vskutku mě nic nenapadá ..... i když je docela možné, že okolo Země prolétala shodou okolností výzkumná výprava z hlubokého vesmíru, naše krávy se jim zalíbili kvůli zpestření jídelníčku? To by vysvětlovalo to množství vzorků, které tady po nich zůstalo a to jak se nesnažili nějak zvlášť zvířata skrývat - věděli že budou brzo daleko a naše nafoukaná civilizace jim připadala vcelku velmi směšná?