NEVÍME NIC: Rok 2012 - konec nebo začátek?

Vytvořeno 18.04.2010 19:27:30 | Poslední změna 30.10.2010 16:52:00

Rok 2012 - konec nebo začátek?

hruba čtyři roky sleduji dění okolo bájného data 21.12 2012. Poprvé jsem se s tímto datem setkal při čtení o kultuře Mayů. Tam mě zaujali jejich dalekosáhlé kalendáře. Neustale se opakující cykly obrovských cifer vypadají zdánlivě nesmyslně. Proč však někdo, kdo se v kalendáři propočítal až k takovým číslům jako 3 200 000 let, nebo
64 000 000 let ukončil svůj velkolepý kalendář právě 21.12 2012?
Další zajímavost - velká,výstavná města jsou ze dne na den opuštěna  a jejich obyvatelé zmizí neznámo kam.
Tvůrci kalendáře jsou nesmírně zajímaví - kam asi zmizeli? Dnes by mohli nastoupit do letadla a odletět, ale tehdy? Podle vědců byli primitivní a neznaly ani kolo. Přesto si jentak z nudy vybudovali soustavu silnic, která předčí rozhodně ty naše současné - myslím tim hlavně ty naše české - a pak po nich asi chodili jen tak pěšky a bavili se dobře. V Egyptě zase stavějí pyramidy - samozřejmě nudící se část obyvatelstva - co doma, jdeme tahat několika tunové kvádry na dřevěných sáních po písků. Tuto zábavu jim vymysleli dnešní archeologové - jinak se prý paramidy stavět nedají. Budiž jim omluvou, že nikdo z těchto učených mužů nikdy nepracoval. Původně stavěli pyramidy jako hrobky, ale když je dostavěli, tak si řekly, že tam žádný sarkofágy dávat nebudou a nechali je stát jen tak. Nikoho do nich nepohřbili a prostě jen mávli rukou - život jde dál! Toto se zhruba skrývá za vědeckou hatmatilkou a znamená to - nevíme nic!
Ano - nevíme nic, příhodný název pro tento serial. Postupně zde rozebereme všechny dostupné záhady a pozveme tajemné vědce, kteří pracovali pro americkou vládu a nebo dokonce pro mimozemštany! A JEJICH ODPOVĚDI NA OTÁZKY PODLE TOHO VYPADAJÍ. Ted se pustíme do bájného roku 2012. Kdyby jsme si zaplatili předplatné na matrixu, určitě by jsme se dozvěděli o vlnách planet, které nám změní mozek přesně 21.12 2012 a my se staneme lepšími lidmi. Pokud je pravda, že planety a mléčná dráha a bůh ví co všechno ještě bude v jedné řadě za sebou - je jasné, že nějaká síla tam vznikne. Pokud je pravda, že se to děje jednou za 26 000 let - máme
se na co těšit. Je jasné, že to s naší planetou asi hýbne. Ale jak zjistíme, že ta tělesa budou v tu dobu stát skutečně za sebou? Víme vůbec s jistotou, že to co je na obloze večer je skutečně Měsíc? Víme to proto že víme a nebo proto, že nám to říkali ve škole a všude? Je to těžké - bez pořádného teleskopu a informací nevíme nic!
 Pokračování zanedlouho a domácí úkol zní - jak zjistíme jestli všechna známá tělesa naší i jiné soustavy spějí k tomu aby stáli 21.12 2012 v řadě za sebou?

Po prostudování dostupných materiálů jsem došel k závěru - skutečně to z 99% vypadá, že většina vesmírných těles bude v jedné rovině s naší Zemí a středem Mléčné dráhy. Toto vesmírné divadlo se údajně odehrává jednou za 26 000 let. Je zvláštní jak se tomu něvěnuje moc velká pozornost - víc se všichni zabívají oteplováním Země. A to by měla být udajně úplně normální a přirozená činost naší planety.
Další hráč zápasu 21.12 2012 je takzvaná planeta Nibiru, známá hlavně ze sumerských hliněných tabulek. A co tam vlastně píší?
Ve zkratce asi toto - borci z Nibiru si zřejmě zničili ovzduší na své planetě a přišli na to jakým způsobem se to dá ještě zachránit - rozprášit v ovzduší částečky zlata. Zlato však začlo docházet a tak vyslali výpravu, aby ho někde nalezla. Expedice zjistila, že se Nibiru při svém oběhu jednou za zhruba 3500 let pozemského času a 1 rok nibirského času přiblíží k planetě, která je modrá a uvnitř přímo ze zlata. Borci z Nibiru zajásali a vyslali tými a spoustu lodí - na orbitě naší ZEMĚ postavili obří základnu a začli budovat doly a zařízení k tomu potřebné. Vybudovali obří raketodrom, kde rudu nakládali a létali s ní k základně na orbitě. Tam vše přeložili do vesmírných lodí a hurá na Nibiru. Vše nějakou dobu klapalo jak ve mlýně, až jednoho dne se ti co byli pořád v dolech vzbouřili a žádali více odpočinku a vůbec je to dolování přestalo bavit. Požádali proto svého šéfa at jim vytvoří někoho, kdo by za ně dělasl v dolech a oni by ho jen hlídali. - bible - bůh praví - a stvořil jsem tělo bez ducha - !

Podle tabulek je jasné jedno - jakási šéfová výzkumu po svolení celé rady odebrala pohlavní buňky místním lidoopům a vajíčka žen z výpravy, které spojila stejným způsobem jako se to dělá dnes - takzvané dìte ze zkumavky.
 Po nekolika opakovaných nezdarech se jí podařilo vytvořit první dělníky. Prvni výtvory však byly bezpohlavní, což vedlo k další vzpouře. Tentokrát to byla ženská čast vypravy, ktera odmitala rodit dělníky jak na bězícím pásu. Proto rada rozhodla, že se dělníci budou množit sami. A tak se i stalo. Posádka byla spokojená - měli konečne odpočinek a nemuseli makat. Zdá se, že vesmir je obdivuhodný a některé myšlenky překonají i tu obrovskou propast času - jak pravil bůh - stvořil jsem tě k obrazu svému.
Tomuto příbehu nahrává i totální bordel ve vývoji človeka. Pořád nám schází mezičlánek, aby teorie o vývoji druhu byla potvrzena. Bohužel lidské stopy vedle stop dinosaurů tomu vůbec nepřejí. Který šílenec si před dávnými časy pobíhal s dinosaury? Zničil tak nadhernou ideu postupného vývoje druhu. Četl jsem také jak probíhali vykopavky a slavné nálezy. Afričanům platili podle toho v jaké vrstvě se kosti nalézali a pokud to byla ta vrstva, kterou potřebovali byli černoušci zvlášť dobře odměněni. Takže je snad jasné jak to kluci praktikovali.
Takže naši milí nåvštěvníci stvořili biologického robota neboli človëka,då se říci i otroka k obrazu svému.
Co znamená onen výrok z bible - jsi tělo bez duše nádoba bez obsahu? Vypadáme jako ONI, ale jsme bez obsahu? Co nám schází?
Omyl parde - nám přebívá. Podle vědců je 60 procent naší mozkové tkaně nevyužito a nikdo neví k čemu vlastně slouží. Ovšem uvědomte si, že věda dodnes nedokáže vysvětlit k čemu slouží slepé střevo, takže mozek bude opravdu velkou neznámou. Je to snad volné misto na disku, kam lze v připadě nutnosti doinstalovat chybějici programy? A kdo je tam doinstaluje? Bůh? Myslite si, že v roce 2012 proběhne aktualizace software? Co si vlastně myslíte?©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/