Planeta X - Nibiru

Vytvořeno 20.07.2010 21:17:09 | Poslední změna 30.10.2010 16:52:33

Jak to vlastně začalo?

V lednu 1981 americký astronom Thomas C. van Flandern vysvětloval nesrovnalosti v oběžné dráze Pluta tím, že v solárním systému je desátá planeta.
Teleskop orbitální stanice IRAS tento předpoklad potrvdil. Nebeské těleso velikosti Jupiteru bylo objeveno ve směru souhvězdí Orion. - praví se v oficiálním dokumentu NASA z roku 1982. Nějaká gravitační síla neustále vychyluje také planety Uran a Neptun, psal v roce 1982 New York Times.
 
Otázka zní - co se píše dnes? Příbývá katastrof geometrickou řadou a nepíše se nic. Proč? Veškerá důležitá media jsou v péči nadnárodních korporací a ty patří jednomu majiteli. Komu patří tento jediný majitel si chytří domyslí, nicméně je jasné, že my se nemáme nic dozvědět. Můžeme jenom hodně makat, koukat na šťastné lidi z reklam, kteří jsou nadšení z dlouhých řas a super vložek, holítek atd. Informace jsou pro nás uzavřeny.
Velice náhodně a vyjímečně se desátá planeta vyskytla pouze v encyklopedii New Science Invention z roku 1987, která graficky zobrazuje cestu americké sondy Pioneer. Na mapce v ní naleznete jak desátou planetu, tak i vyhaslou hvězdu - sourozence našeho slunce. Lidský faktor je nevyzpytatelný - zřejmě to někdo opoměl vyretušovat.


Příznaky

Astronom Robert S. Harrington prohlásil - "nestálá oběžná dráha černé hvězdy působí periodické výkyvy poloměru oběžných drah a klimatické změny na Zemi i jiných planetách". Návrat desáté planety provází období neklidu a katastrof na Zemi. Zkuste si to sami - porovnejte počet katastrof za měsíc před 40, 30, 20, 10 a 5 lety a budete hodně překvapeni. Možná si začnete stavět bunkr jako Bill z Woken. Zpomalování zemské rotace už nám tedy přiznali a globální oteplování v důsledku lidské činnosti jim lidé s mozkem nevěří.


Závěr

Propagátor astronom Robert S. Harrington v roce 2002 tragicky zahynul za dodnes nevyjasněných okolností a od této doby vlastně nevíme nic - kromě bláznivých článků v blesku. Toto jsou veškeré informace, které prosákli náhodou na veřejnost. Je to žalostně málo. Pokud to srovnáme s hromadou knih a článků, které si někdo vycucal z prstu a jsou většinou psané velice neodborně.


©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/