Teorie vampirismu 3

Vytvořeno 30.12.2010 10:22:56 | Poslední změna 29.01.2011 21:37:45

Po prostudování nezbytných historických záznamů jsem nabyl přesvědčení o existenci upíří rasy či něčeho takového. První doložitelné záznamy jsou asi tři sta let staré. Nejsou to záznamy ledajaké - pouze církevní, soudní a dá se říci s trochou nadsázky policejní - samozřejmě v uvozovkách. Každopádně s lidmi, kteří nechtěli po smrti zůstat  pěkně v klidu v hrobě jsou tu zaznamenané první problémy. Vstávali a zlobili spoluobčany dost nechutně. Proto jim byli v hrobě utínány hlavy, hroby byli znovu vykopány a mrtví roztrhán na kusy, svázán, probit dřevěným kůlem a podobné nechutnosti. Uvědomte si jednu závažnou věc - tohle dělali lidé v době kdy bylo porušení hrobu trestáno nejpřísnějšími tresty a zároveň se to bralo jako útok proti církvi. Což byl jeden z nejtěžších zločinů - ten člověk zkrátka zmizel.
A přesto se obyčejní lidé rozhodly bojovat s něčím, co bylo horší než všechny světské tresty. Původní zpráva vypovídá - kdo byl těmito bytostmi pokousán - byl nakažen - ať člověk nebo zvíře - a zemřel v krutých bolestech. Čili nestal se z něj upír, jak nám předhazují někteří rádoby znalci ve filmech, knihách a na internetu. Zde trochu odbočím - prosím vás, pokud vám někdo na internetu tvrdí že je upír - nevěřte tomu!!!! Je to maximálně blbec nebo úchyl. Tím narážím na různé psychouše co se prezentují jako upíři na internetu, ale ve skutečnosti jsou to poserové, kteří si jen hrají. Pokud by někdo z upírské rasy přežil, zcela určitě by takového rádoby upíra stáhnul z kůže.
Tyto bytosti byli nesmiřitelní protivníci, velice tvrdí bojovníci a nesnášeli slabost a lež. Takže vzhledem k tomu, že posledních pár desetiletí není po upírech ani vidu, ani slechu - je jasné, že už tu asi nejsou.
Každý z upírů byl minimálně spoluzakladatel nějaké důležité vladařské větve. Čili nám vlastně vládnou a zpravují naše země aniž to tušíme. Oni ve skutečnosti tahají za důležité nitky politiky - nikdo si to však nechce připustit.
Další stopa se táhne až do Indie - upíry sebou údajně přitáhly kočovní cikáni z teto země. Je fakt, že oblast odkud k nám do Evropy přišli byla před třemi tisíci lety obsazena novými bohy, kteří se vyznačovali jak velikými špičáky, tak i velkou touhou po lidské krvi. Vyžadovali krvavé oběti - nejradši lidské. Je zajímavé, že tato božstva jsou podobná božstvům na druhé straně oceánu - Jižní Americe. Krvavé rituály se tu také zjevili před třemi tisíci lety. Z dobových záznamů dále vyplívá - upíři nesáli krev jen v oblasti krku - zaměřovali se také na oblast srdce. Nebyli to určitě navonění džetlmeni, ale měli odpudivý zjev. Výhradně obtěžovali okruh své rodiny a příbuzenstva - což je velice zvláštní. Doložená oblast jejich působení byla zhruba tato - Polsko, Morava, Maďarsko a Rumunsko. Ale tady zase nezapadá doložené naleziště u Čelákovic - zde byla nelezena přímo upíří vesnička. Obyvatelé byli nápadní daleko větším vzrůstem a výškou. Hlavně se však odlišovali svým chrupem - výrazné špičáky. Viděl jsem pár fotek. Tento nález však zapadl jako nezajímavý kdesi ve sbírkách a veškeré fragmenty kamsi zmizeli - velice nežádoucí nález. Podle mě zde mohla jiná lidská rasa existovat - možná s námi ještě existuje. Pouze šikovně splynula s prostředím a my už je vlastně nedokážeme rozeznat. Ti co vstávali z hrobů s nimi neměli nic společného, byl to asi jiný příběh. Možná nějaká nákaza, mrtvým údajně dorůstala jiná, lepší kůže pod tou odlupující, měli dorostlé nehty a vlasy - což není zas tak zvláštní. Zvláštní je, že měli v sobě čerstvou krev a údy se dalo plně hýbat. Já osobně jsem pracoval v pohřebnictví několik měsíců a mrtvé jsem oblékal, manipuloval s nimi do rakví. Nebožtíci jsou ztuhlí, museli by jste jim končetiny zlomit, aby se hýbali. Nedokážu si představit jak by se mohli pohybovat.
  Čili náš výzkum potvrdil dvě větve upírů, potvrdil to že, žili a jsou praotci úspěšných evropských rodů. Zároveň náš výzkum potvrdil to, že nikdo žádného upíra nikdy neviděl, nebyl vyfocen. Potvrdil to, že tu jsou hmatatelné stopy - bohužel však vždy neúprosně zmizí. Jsou doloženy úřední záznamy jejich řádění, ale je to tak nějak tutláno a smetáno pod stůl. Existovali bytosti, které se objevili před zhruba třemi tisíci lety v oblasti Indie a Jižní Ameriky - a ty velice milovali lidskou krev a vyžadovali lidské oběti.
Toť prozatím vše o upírech!


©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/