V zajetí iluzí

Vytvořeno 26.06.2011 09:40:21 | Poslední změna 27.06.2011 17:23:55

Zamysleli jste se někdy kolik lží a vsugerovaných iluzí nás obklopuje a nutí nás žít život, který by jsme normálně nežili? Kdo se zamyslí nad tím kdo nám vlastně řídí životy? Jednoduchý příklad za všechny - bible. Písmo svaté - miliony lidí se jím řídí a věří mu. Církev se tiše usmívá pod fousy - moc dobře ví jaký plagiát udržuje miliony lidí v tupé poslušnosti. To co bylo v bibli podstatné je dávno vyškrtané, přepsané a důležitá evangelia vynechána. Zbyl jen nesmyslný balast, který umí vysvětlit jen církev a její kněží. Pokud prostudujete pozorně všechny pověsti světa, zjistíte velice nápadnou podobnost s biblí - bohužel ty pověsti jsou o tisíce let starší. Písmo svaté je bez ostychu přepsáno a upraveno pro potřeby církve. A co na to Bůh?... no přeci nic - bylo mu jedno když katolíci vraždili jak bestie ženy a děti v Evropě a v Americe.
V podstatě se dá tvrdit, že věřící se řídí tou největší lží na světě a na ni také přísahají. Je to zajímavé, až mě někdy napadá jestli není ten ďábel samotná církev svatá. Jak by mohl Bůh schvalovat její prokazatelnou spolupráci s Třetí říší?
A nebo nám tím chtěla církev naznačit - nacismus je to nejlepší zřízení? Nicméně je v dnešní době jasně prokazatelné, že
písmo svaté je vymyšlený paskvil zneuctěný samotnou církví.

Další omezení - musíte mít účet v bance. Každý má účet v bance. Ptám se proč? Opět další moderní náboženství peněz.
Banka manipuluje vašimi penězi - jí se to obrovsky hodí. Představte si kolik peněz tam přiteče když je výplata. Přitom banka vaše peníze nijak neochrání, nemá takřka za nic odpovědnost. Je to jen dobře vyvolaná iluze, že tam jsou v bezpečí.
Spočítejte si poplatky kolik vás ta iluze stojí a násobte počtem obyvatel - takhle se vydělávají peníze... Za nic.
Už začínáte trochu chápat jaké jsme hloupé ovce?
Platíme si zdravotní pojištění a když přijde nachlazení stejně si ty léky ještě jednou zaplatíme s úsměvem. Že jsme si je už tisíckrát předplatily nás nenapadne, protože jsme masírováni neustálou iluzí jak je na tom zdravotnictví špatně. Už je tam přisáto tolik pijavic a systém se hroutí, není kde brát... V pohodě - ovce to zaplatí ještě jednou.
Další iluze je krize. Musíme šetřit na výplatách, rušit místa a práci za stejné peníze naházet na jednoho člověka.
Je krize, buď budeš dělat dvě práce za jeden plat a nebo výpověď. A ovce jde a dělá vola - majitel se směje ve svém novém mercedesu, ví dobře že krize je jen kouzelná formulka jak okrást a oblbnout lidi.
Další iluze - nejde s tím nic dělat. Politický výkvět naší země pracuje velice dobře na iluzi, že s tím nejde nic dělat. Podívejte na iluzi boje s korupcí  - žalobci nedávno přiznali, že nejsou schopni s korupcí nic dělat. Náš soudní systém je schopen velice rychle řešit případy typu - dlužíš 500 kč - zaplatíš 10 000 kč. V součinnosti s exekutory jsou velice bystří a důkladní, takže oni nemají čas řešit miliardové podvody. Tam by někdo mohl dostat přes prstíky a hlavně nejsou tu přece pro ovce - ovce jim jen ze svých daní platí jejich nádherné platy. Strašně se mi líbí když se nějaký náfuka naparuje v mercedesu a ovce na něj obdivně čučí - nikdo z ovcí nechápe, že ten mercedes mu zaplatili ony. Nafoukaní doktoři také studovali díky penězům od ovcí - určitě to neplatili ze svého. To se jen tak tváří. Prostě jsme ve stavu kdy ovce dávají peníze lidem, kteří dárci pohrdají!
Jsme pro ně lůza.
Pan prezident je pohoršen. Taky vystudoval za peníze ovcí...
Dá se s tím něco dělat?
Přestat jim to platit - otravovat je v mezích zákona, zjistit si na co máme právo a to vyžadovat až do neúprosného konce. Založit sdružení, které by se tim zabývalo a našlo chyby a kličky a tvrdě po nich šlo, sjednotit se a navzájem si pomáhat. Vyhlásit válku systému v čechách! Problém jednoho by řešila celá skupina. V tom je ta pravá síla! Všímám si moc dobře jak se snaží lidi rozdělit a zavalit problémy, aby neměli čas myslet na sebe a okolí. Prostě jde o to - přestat být ovcemi a stát se vlky! Hlídá nás pouze ovčák a pár psů!

©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/