Vítejte ve zlodějodemokracii

Vytvořeno 26.04.2011 16:59:03 | Poslední změna 26.04.2011 19:34:33

Rázným příkladem je populární tah současné demokratické vlády - zvýšení daní.
Přesto že se nezávislým vyšetřováním zjistilo, že každá druhá láhev lihovin je pančovaná a stát tak přichází o minimálně 10 miliard na daních - neděje se nic.
V normální společnosti se okamžitě zavádí „přísná kontrola" a všichni ti co měli doposud skutečnou kontrolu na starosti jsou okamžitě vyhozeni a jejich majetky propadají na náhradu škod. V naší skvělé demokracii se zvýší daně a pančuje se dál…
To je plivnutí občanům do obličeje.
Další příklad - zdravotnictví.
Přesto že se ví, že se tam běžně ztratí miliardy v předražených zakázkách - nikdo to neřeší. Naopak demokratické řešení je zvýšení všech poplatků a ať ty zlodějny zaplatí občané. Přitom máme berňáky, celníky a spoustu úředníků, kteří by měli nastoupit, podezřelé zakázky okamžitě zrušit a zúčastněným osobám probrat jejich tučná konta.
Proč to tak nefunguje? Proč má občan který platí zdravotní pojištění ještě platit zlodějny a kšefty někoho jiného?
Zloděje vládce už nudí vykrádat stát - mají novou zábavu. Okrádat nás!
Pokud bylo na důchody ještě minulý rok 64 miliard, ptám se oprávněné kde ty peníze jsou? Máme ještě vůbec korunovační klenoty nebo už je má někdo z politiků vystaveny doma? Jak dlouho se tento národ nechá okrádat vlastními svinskými spoluobčany?
Není totiž řešení nejít k volbám…
Není řešení volit komunisty, protože tam se čas zastavil…
Je jedno prosté řešení - ZALOŽIT NOVOU VYLOŽENĚ OBČANSKOU STRANU - která by nikdy mezi sebe nevzala členy kteří již v politice byly, zástupce firem atd.
Tato strana by pouze nasadila do vlády odborníky dobře placené, nezávislé a s odpovědností za způsobené škody během jejich působení. Pokud 50 procent lidí nevolí, je to obrovská síla jak porazit tuto zdánlivě neporazitelnou kliku zlodějů. Každý by se měl zamyslet nad svým postojem k problému a přestat se točit zády se slovy to nejde.
Blbost. Jde to. v dnešní době kdy komunikace je tak jednoduchá není problém založit takové hnutí a vyjít do ulic.
Masu nikdo nezastaví a oni se strašně bojí. Vždyť se koukněte kdo nám vládne - nejvyšší představitel krade propisky.
A ty ostatní - koukněte se na ty jejich křivé dršky - to už je výsměch nám. A tento pořádek si musíme udělat sami.
Nikdo to za nás nevyřídí - jenom my ČEŠI.

©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/