Kdo řídí počasí

Vytvořeno 01.04.2011 22:08:43 | Poslední změna 04.04.2011 16:52:18

Nemám moc rád konspirační teorie, jenže události posledních několika let mě klidným rozhodně nenechají. To co se odehrálo v Japonsku je strašná tragédie jak z lidského tak ekonomického hlediska. Tato tragédie není v tomto miléniu první. Začněme tím  kdy 18. 1. 2010 vládní televize ViVe vydala prohlášení ve kterém obvinila USA z vyvolání série pokusných zemětřesení v níž spojila zemětřesení  ve městě Heuréka v Kalifornii a v Číně v provincii S - čcchuan z roku 2008 a v té době proběhlé zemětřesení na Haiti. Spousta lidí z mého okolí mi říká ať nechám toho fantazírování a mám úctu k tamním kteří prožívají svoje dramata. Právě naopak - já úctu mám a proto chci upozornit, že vše mohlo být jinak. V Itálii 6. 4. 2009 ve městě L' Aquice zemětřesení zabylo 308 lidí, naměřené hodnoty byly 6,3 Richterovy stupnice. Pikantní na tom je, že šest seismologů čelilo obvinění za zabití z nedbalosti, protože uklidňovali obyvatelstvo tvrzením že nic nehrozí. V roce 2009 byly zaznamenány velké povodně v Pakistánu, strašné sucho v Rusku a Číně, vysoké teploty v USA a dokonce sněžení v tropech. Extrémní výkyvy počasí se odehrávají na celé planetě. Nechci zde křičet že za vše můžou tajné zbraně (o těch později) jen chci říct, že se zde mohou odehrávat experimenty o kterých se nic neví protože rozumný člověk něčemu takovému nevěří. Ještě chci upozornit že Česko není výjimkou.  Místní povodně byly děsivé i když to co se odehrálo v Číně a jiných částech světa má několikrát větší rozměry. A zemětřesení  u nás je reálné. 6. 1. 2009 v 15:38 v hodnotě 4. stupně Richterovy   stupnice se chvěla zem v Novém Kostele na Chebsku a okolí  a seizmologové varují, že se bude možná opakovat. Teď se shání peníze na vrty které by odhalily příčinu zemětřesení. Nejsilnější zemětřesení za posledních 150 let  o síle 8,2 stupně zasáhly Nový Zéland. Epicentrum rekordních zemětřesení  leží asi 160 km. od pobřeží.
Obří soustava antén HAARP a nákres jejich funkce v atmosféře...

Rekordně silné otřesy jsou doprovázeny obrovskými vlnami tsunami a jsou neobyčejně silné. Ano tektonická činnost v určitých oblastech je riziková a jednou za čas na sebe upozorní, jenže tak často… A v případě Japonska i když leží na dost tektonickém podloží je zarážející, že se zemětřesení opakovalo v krátkých intervalech a o síle kolem 9. stupňů Richterovy stupnice. No a pak obrovské vlny tsunami zkázu dokonaly. Co tedy mohlo způsobit pohyb tektonických desek? Hodně se mluví o HAARPu - o zbrani která ovlivňuje počasí. Možná se zde můžou zkoušet i jiné technologie. Jde například o pokusy navazující na dílo Nikola Tesly. Jen pro pořádek HAARP je oficiálně určen ke zkoumání ionosféry s perspektivou vývoje pokročilé ionosférické technologie. Je financován letectvem USA, námořnictvem a zčásti se podílí i státní univerzita Alaska. Je-li to zbraň nepochybuji, že něčím podobným disponuje i Rusko a Čína a pak musí  demonstrovat svou sílu použitím této technologie. Že je to příliš fantastické? Možná, ale co příhoda z 10.12. 2010 v 8:00 hodin se nad Norskem objevil záhadný úkaz. Byla to spirála na noční obloze a z ní ze středu vedl jakýsi paprsek. V tu dobu Norským meteorologům volali lidé co že se to na obloze děje.
Skutečné selhání rakety a záhadný jev na Norské obloze...

Meteorologové byli bezradní a neuměli jev vysvětlit. Ale podivné je že nikdo si s tímto fenoménem nevěděl rady a vojenská místa mlčela. Až po několika dnech se ozve ruský tisk s odvoláním na nejmenované zdroje z obraného průmyslu, že se jednalo o zkoušku ruské mezikontinentální rakety bulava vypuštěné z ponorky akula. Zkouška se nepovedla selhal třetí stupeň rakety a vše co je vidět je iluzí  vytvořenou díky dlouhé závěrce fotoaparátu. Dokonce Moskva upozornila okolní země na zkoušky raket v Bílém moři v období od 7. do 14.12. 2010. Jeden z termínů se shodoval s výskytem úkazu. Vše je tedy vyřešeno… opravdu? Proč  meteorologové  v Norsku byli překvapeni a proč dlouho ruská armáda mlčela? Vždyť oficiálně bylo vše nahlášeno. Případná další krátká videa a fotky od armády neodpovídají úkazu. Vypuštěná raketa chaoticky točící se dokola zanechává jakýsi druh výparů nepravidelné a docela malé spirály, kde střed je posunut  jaksi mimo. Že by zde bylo foceno něco jiného… Když se podívám blíž na tu spirálu nad Norskem  tak je to úplně něco jiného. Pravidelný kruh z jehož středu vychází paprsek a také velikost tohoto úkazu. Byl jsem na vojně u pvos (protivzdušná obrana státu) kde jsme byli cvičeni na pozorování letadel takže mi tohle vysvětlení nestačí. Je to úplně něco odlišného  a taky  několik měsíců před tím byly z ponorky Dmitrij Donskoj vypouštěny rakety bulava jejichž test se také nezdařil a nic podobného pozorováno nebylo.  Je tu však ještě jedna zvláštnost - po celém světě hromadně hynou ptáci. Z oblohy padají černí vlhovci (kosům podobní ptáci) v Arkansasu, Lousianě. Ve švédském Falkoepingu dopadla až stovka mrtvých kavek. V zálivu CHesapeeke  v Marylandu moře vyplavilo dva miliony mrtvých ryb. Z Brazílie přišla zpráva, že od začátku roku 2010 moře u Ria vyplavilo už sto tun sardinek. Dodnes jsou tyto události neobjasněny. Já si myslím, že se tu něco děje  a rozhodně je to velmi tajeno. Tudíž žádné oficiální zkoušky nových technologií neexistují a ti co si myslí opak nejsou zřejmě normální. Vše je tak jasné.  Začala jakoby nic padat a hynout zvířata a snad se to na chvíli odloží, aby to příliš nedráždilo zvědavce nehledě na oběti těchto katastrof. Co když se tu něco rozpoutalo co teď nejde zastavit? Pokud skutečně existují systémy zařízení schopné tohoto účinku, pak si lze jen těžko představit jak fatální může být jejich dopad nerovnováhu přírody.


©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/