Moje teorie o UFO

Vytvořeno 27.09.2010 20:52:39 | Poslední změna 30.10.2010 16:43:46

Po mimozemské činnosti je na naší planetě obrovské množství stop - neuvěřitelné a nepochopitelné stavby. Tenkrát však byli lidské civilizace s „nimi" v úzkém kontaktu - jak se píše v bibli „oni" chodili za dcerami lidskými a plodili s nimi děti z nichž pošli různé zrůdy. Momentálně však není otevřeně zaznamenán jediný uznaný kontakt s touto entitou. Všechno je zahalováno závojem rozmazanosti a neurčitosti. Pokud člověk prostuduje vše dostupné zjistí, že mimozemšťané jsou většinou zrůdní a chtějí nás všechny vyvraždit, sežrat anebo se podle nějakých nepochopitelných vesmírných zákonů snaží nevměšovat a sledovat nás s odstupem. Faktem je  - UFO se začalo objevovat okolo vojenských základen s atomovými zbraněmi. Většina lidí si pomyslí - co když jsou to jenom nové typy letadel?
Taktéž jsem přečetl spoustu knih, jejichž autoři jsou s UFO údajně ve spojení. Dokáží je prý přivolat - prostě se s nimi „kamarádí". Otázka je - k čemu to? Je to jen stupidní žvatlání a nebo pravda? Upřímně řečeno číst knížky od těchto „kamarádů" Ufounů patří k nejtěžšímu. Informace jsou v nich nejasné, plné smyšlených pojmů. Z autorů mám pocit, že jsou kamarádi všech prezidentů a tajné vládní i nevládní agentury jim prostě všechno otevřeně řeknou. Taktéž vědci pod přísahou, kteří mají sice velké peníze, ale dobře vědí, že za jednu větu může mít celá jejich rodina velice náhodnou nehodu. Přesto jim tito vědci otevřeně vysvětlí celý tajný výzkum i kde jsou složeny kosmické lodě z jiných planet. Prostě nikde nic kloudného.
Jediné pořádné informace pochází snad z překladů sumerských textů a z bible - a ta je mezi námi už řádně přepsaná. Nedovedu si představit co by jsme se tam dočetli, kdyby jsme měli reálné původní znění. Možná by vyplulo najevo, že v pradávných časech zemi navštěvovala neznámá rasa a tehdejším lidem nebylo nutné nic mlžit či tajit.
Pokud mi někdo ve své knize tvrdí - meditací a duchovním rozvojem dokáži navštívit jakékoli místo ve vesmíru a komunikovat s mimozemskými entitami, přivolat je atd. - začínám už skoro šílet. Jednak o meditaci se docela zajímám, ale ještě mě nikdo z meditujících nedokázal vysvětlit jak na tato úžasná „povznesení". Maximálně se mě dostalo odpovědi ať si na to přijdu sám. Začínám mít pocit jestli to všechno namísto reálné ufologie nezačíná být pouze obrovský podvod a zároveň dobrý byznys.
Uvědomte si kolik lidí pracuje v armádě a tajných službách. Studená válka už skončila a války na blízkém východě prozatím ustupují. Co ti lidé budou v mezičase dělat? Kolik peněz se vydá na zbrojení a kolik firem je na tom závislých - to nejde jen tak zrušit. Vyjímkou je pan Havel a spol, který to v naší republice udělal a defakto jí ekonomicky zruinoval. Už od nepaměti se vojáci převléknou do uniformy sousedního státu a napadnou se sami, aby vytvořili iluzi útoku souseda.
Tak mě právě napadlo jestli není UFO nyní populárně zneužito taky takovou šikovnou kamufláží k vytvoření pocitu nebezpečí přímo z vesmíru. Představte si to - byl by to největší kšeft v historii. Lepší než honit povstalce v Afgánistánu. A každý soudný člověk ví, že největší technologický pokrok pochází bohužel z válek a vojenských výzkumů. Není tedy možné, že ty černé vrtulníky, které unášejí občany v Americe, vysávají krev z telat atd. Jsou nakonec armádní? Stejně jako přelety neznámých objektů? Různé fotky a videa, která se objevují na internetu - není to jen šikovná propaganda? Reálné případy UFO lze tímto způsobem také předělat dle potřeby. Jak říkal zakladatel SS propagandy - lež se musí tak dlouho opakovat a ukazovat až se stane pravdou? Všechny ty příběhy a fotky jen poukazují nenásilně na to jak jsou mimozemšťané zlí a agresivní. A pokud se najde nějaký vášnivý ufolog okamžitě ho kontaktuje agent nebo vědec z tajného programu a nakuká mu takové hovadiny, že je to až k neuvěření. Díky dezinformaci je mnoho reálných případů UFO zadupáno do zapomnění, a různé „kluby psycho-ufo" hrnou za potlesku davů veřejnosti pod nos dementní bludy. Vatikán také uznal celkem nedávno možnost mimozemského života a ten jak je známo rád podporuje spíše útiskové, blbotvorné a válečné projekty. Lze se tedy jen těžko těšit že by Vatikán chtěl nějak rozumně přispět k reálné ufologii. Poslední dobou mám prostě pocit, že jsme součástí obrovské reklamní kampaně na obranu před mimozemskými vetřelci a armáda má prostředky na to jak tuto iluzi vytvořit. Je to vynikající dlouhodobí plán jak zmanipulovat celé národy, dostat je pod kontrolu a ještě na tom pořádně vydělat. Je tu ale pořád to jedno procento jevů, které nelze takto vysvětlit a ty mě dělají starost. Bude i nadále na jeden reálný případ UFO připadat padesát výplodů šílenců, nebo tvůrců globálních propagand?? Zajímalo by mě jestli se vůbec vyskytuje člověk, který něco zvláštního viděl a je díky momentálnímu stavu společnosti ochoten to veřejně přiznat - v Praze jsou známí takzvaní stříbrňáci - dokonce jsem zaslechl i o setkání se šediváky, ale ti lidé mají jedno společné - za boha o tom nechtějí mluvit.

©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/