UFO a třetí říše

Vytvořeno 27.09.2010 20:49:16 | Poslední změna 30.10.2010 16:42:47

Dostupná fakta

V roce 1936 byla v Černém lese - Schwarzwald - nalezena havarovaná mimozemská loď. Nacističtí vědci tento stroj rozebrali a vytvořili první továrnu na tajné zbraně -TTZ-. Posádka byla nalezena údajně mrtvá. Většině Němců byl tento institut znám pod názvem Valhalla. Zde byli mimozemšťané a jejich přístroje po dobu deseti let studováni. Institut tajně postavil na odlehlých místech řadu menších X-laboratoří. Mnozí z klíčových techniků byli Židé. Renato Vesco - italský Werner von Braun vyprávěl o cizí rase, která předávala poznatky a začala tajně spolupracovat s jistými německými vědci už na konci 20. let dvacátého století v podzemních základnách. Začala také zavádět svoje koncepce filozofického, kulturního a technologického vývoje.

Jedna funkční kopie nalezeného mimozemského objektu byla smontována na území Čech. Němci využívali šikovnosti a větší vzdělanosti českých  dělníků. Díly se vyráběli v různých továrnách - Škoda Plzeň, Aerovka v Praze atd., aby nikdo nepoznal k čemu vlastně mají sloužit. Záznamy o pokračující práci v Praze pocházejí ze zdroje, který pobýval na letecké základně - zřejmě se jedná o Kbely. Několikrát slyšel něco, co pokládal za diskovitý stroj.
Všichni co tam žili i v okolí základny, měli vysloveně zakázáno dívat se z oken - pod pohrůžkou okamžitého zastřelení na místě. Během testu byla všechna okna zatemněna. Popsal zvuk stroje jako absolutně ohlušující. Což odpovídá - stroj měl údajně pět motorů - tři pro zdvih a dva pro pohon vpřed. Bylo řečeno, že nešlo o typické tryskové motory, ale o turbíny. Jenom jednou - zhruba v roce 1943 měl možnost vidět jak se obrovský diskovitý stroj velice lehce vznesl do výšky, zde lehce měnil směr a poté stejně lehce klesl na zem. V Praze bylo dosaženo významného pokroku a to hlavně na letišti v Kbelích. Je zvláštní, že neexistuje jediný svědek tohoto programu z řad našich techniků. Veškerý personál záhadně chvíli před koncem války zmizel. Spojenci už našli zničené veškeré stopy po činnosti. Je zvláštní, že se tu sešli a hledali jak Američané, tak i Rusové, ale i komando „Synů Šalamounových".


Nový člověk

Musíme vychovat nového člověka. Musíme dát německému lidu nový ideál, lidé a tento ideál musí být v tyglíku spojeni dohromady v novou životní formu. Je to náš největší úkol v tomto století pro náš lid. - řekl A.HITLER Paranormální divize SS podniká pokusy stvořit silnější vojáky. Co si máme o tomto myslet? Zde jsou fakta - z jistého hlášení Hitlerovy se dochovalo pár zvláštních vět -
... operace Eisenfaust rozvinula prostředky ke zdokonalení ženských genetických struktur - ženy měli super nabitý imunitní systém a schopnost rychle se vyléčit, posílenou efektivitu metabolismu, prodloužený věk a zdokonalenou muskulatur a stavbu kostry. Doktor Strasse nedokázal však nikdy pozměnit mužskou genetickou strukturu v uspokojivém měřítku. Implantáty byli neúčinné, orgány se nevyvíjely správně a psychický stav subjektu byl nestabilní. Proto byli genetické úpravy praktikovány výlučně na mladých dívkách, které budou později nasazeny do elitních jednotek SS ... .
Pokud dobře čtu, tak to vypadá že Němci se už dokonce pokusili úspěšně geneticky upravit člověka - tady dávají smysl všechny ty pokusy dr. Mengeleho. Otázka je kam se tito geneticky upravení lidé po válce vypařili? To možná oni se snaží ovládnout náš svět - nebo už ho ovládly? Vybral jsem  záměrně jen to co jsem považoval za nové - ostatní si můžete najít na internetu. Je bohužel spousta otazníku kolem Třetí říše, kde se spojovala okultní magie a mystika s novou technologií. Nacisté také prováděli rozsáhlé vykopávky na různých místech planety a nikdy se s nikým nepodělili o výsledky. Voják který hlídal Gőringa na smrtelné posteli tvrdil - ten anděl co mu přinesl jed byl to nejstrašnější co jsem v životě viděl. Vytvořili nacisté opravdu jinou rasu „mutantů"? Spojili se opravdu s mimozemskou rasou? Nebo pravě Třetí říše byla produktem této mimozemské rasy - rasy o které se od nepaměti píše, že miluje lidskou krev - aby si mohla zajistit dostatek potravy a moci? Možná vám to připadá směšné, ale těmito tématy se podle nejmenovaných zdrojů zabývají ti nejmocnější státy světa.

©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/