Voroněžské přistání

Vytvořeno 23.12.2010 17:38:16 | Poslední změna 23.12.2010 18:01:44

Nejzajímavější vlna UFO nad Voroněží (město se zhruba milionem obyvatel nedaleko západní hranice Ruska) se datuje do září roku 1989. Zpráva o přistání UFO a kontaktu se skupinou obřích bytostí tehdy oběhla snad všechny noviny světa.

Během několika týdnů tam došlo k sérii pozorování UFO tvaru zářící koule nebo elipsy. Tělesa byla nad městem spatřena přes den i v nočních hodinách. Vše vyvrcholilo neskutečnou událostí která by se právoplatně měla zapsat do dějin.
Na okraj městského parku se pomalu snesla ohromná kovová koule o průměru zhruba dvanácti metrů. Z její spodní části se vysunula čtveřice přistávacích nožiček a dosedla na zem. Na spodní straně se otevřelo cosi jako dveře a v nich se za krátko objevila ohromná bytost.
Byla to postava ve stříbrném skafandru vysoká tři až čtyři metry. Měla dlouhé silné ruce a na nohou mohutné boty barvou podobné bronzu. Tvor jakoby neměl hlavu. V místě ramen měl cosi jako zakulacený hrbol s něčím co připomínalo tři svítící oči - spíše však průzory jelikož jak již bylo řečeno bytost byla celá oblečena do mohutného obleku stříbrné barvy. Mezi další popsané detaily patřil velký disk na hrudi s trojicí kroužků.
Tvor sestoupil do parku a pohyboval se okolo lodi. Jeho pohyb byl těžkopádný.
Po něm z lodi vystoupilo cosi jako robot.
Tato menší figura měla tělo tvořené kvádrem s množstvím svítících bodů na přední straně. Z kovového trupu vycházel pár mechanických nohou a rukou.
Po něm z tělesa vystoupil další obří astronaut ve stejném skafandru jako ten první.
Okolo se tou dobou už shromáždil šokovaný dav osob který přihlížel celé té monstrózní podívané. Šlo o mnoho lidí - od dětí, přes studenty nedaleké školy až po dospělé osoby.
Svědky bylo vypovězeno, že dvojice bytostí prováděla činnosti připomínající odběry vzorků. Občas se některá z nich dotkla robota který se na to rozpohyboval a prováděl různé činnosti.
Dle výpovědi v jednu chvíli vydal zvuk podobný řeči a na zemi před ním se objevil ozářený prostor ve tvaru trojúhelníku.
Situace se údajně vyhrotila když jeden chlapec začal křičet strachy. Jedna z bytostí vytáhla předmět podobný pušce a zasáhla jej světelným paprskem což jej znehybnilo a pár vteřin na to se prý doslova rozplynul ve vzduchu.
V davu přihlížejících vypukla panika. Skupina tvorů se vrátila do lodi. Ta se vznesla a odlétla neznámo kam.
Krátce po odletu se na stejném místě znovu „zhmotnil" zasažený chlapec. Byl v šoku, ale zřetelně bez ujmy.
Po tělese zůstalo v půdě mnoho stop. Otisky přistávacího podvozku a rampy která vedla ze dveří stroje. Zachovalo se i několik ohromných stop obřích astronautů.

Ačkoliv může tento příběh znít jakkoliv šíleně tak nelze přehlédnout mnohá fakta.
K přistání došlo ve dne v oblasti města s milionem obyvatel. Na místě vše pozorovala opravdu velká skupina svědků kterou lze jen stěží označit jako strůjce společného podvodu.

Další klíčová indicie je fakt toho, že se na místě nedlouho po incidentu sjelo množství tehdejších vědeckých špiček sovětského svazu a samozřejmě elitních příslušníků bezpečnostních složek.

Na místě přistání bylo provedeno mnoho měření a podrobných experimentů při nichž došlo ke zjištění, že po tělese zůstalo v kruhové oblasti vcelku silné avšak ne životu nebezpečné jaderné záření. Dle hloubky stop po přistávacím podvozku (15x15 cm, 4 cm hloubka) byla hmotnost plavidla vypočítána na nejméně 11 tun.

Došlo k výslechům svědků díky čemuž bylo možné vytvořit nákresy tvorů. Mezi další zjištěné zajímavé podrobnosti patřil záhadný znak na trupu lodi a detailnější popis „hlav" astronautů.
Jejich skafandr měl v místech kde by u člověka začínal krk pouze nízkou kopuli od jednoho ramene ke druhému. Na ní byla mírně po stranách dvojice kulatých čoček a ve středu nad nimi jedna větší která se dokázala pohybovat jako velké „oko" díky čemuž mohla bytost sledovat dění před sebou v širším úhlu.

V oblasti Voroněže pak mělo dojít ještě ke dvěma přistáním a spatření totožných ohromných návštěvníků.
Je trpkou skutečností, že jeden z nejúžasnějších případů UFO všech dob který své doby obletěl svět v posledních letech (dost možná k radosti mnoha pseudoufologů a jiných subjektů kteří si nepřejí, aby společnost znala pravdu) pomalu, ale jistě upadá v zapomění.
Důležitým faktem pro reálné badatele může být takřka jistota toho, že se v tomto případě rozhodně nejednalo o projev „šedé rasy" - Reticulanů.
Tomu jednoznačně svědčí zejména zcela rozdílná podoba bytostí a jejich ochota ukázat se otevřeně před zraky mnoha lidí.
Některé studie udávají, že na světě v současnosti působí zhruba deset mimozemských ras. Zda je to pravda si ani v nejmenším soudit netroufám.
Myslím si však, že díky Voroněžskému incidentu máme před sebou pádný důkaz toho, že zde vedle šedých okupantů skutečně nejméně jedna odlišná kultura je.
V poslední době se mi daří shromáždit informace o pozorování totožných velkých bytostí z různých koutů světa ČR nevyjímaje.
Rád bych jim tedy v budoucnu věnoval samostatný článek.


©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/


 -