Co ukrývá měsíc?

Vytvořeno 23.01.2012 15:29:19 | Poslední změna 24.01.2012 13:42:05

Je to až k nevíře že by se s měsícem mohlo něco dít vždyť je vše zdokumentováno a co víc prodávají se tu i parcely a oficiálně je vše prozkoumáno i zaznamenáno. Je to skutečně tak? Nedávno vzbudil rozruch film apollo 18, mnoho lidí se mne na to ptalo. Je to jen film a fikce ale i nejasnosti. Velký fenomén prý rozpoutal jistý Williem Rutledka 76 letý bývalý pracovník z Goddardova vesmírného letového střediska žijící dnes údajně ve Rwandě, který zveřejnil na internetu několik částí videozáznamů misí apolla 18 a 20 které nikdy neměly existovat. William díky svým kontaktům zachránil kontejner s fotografiemi, videi a tajnými spisy jež měly být zničeny. No nevím o co tu jde jsem spíše k tomuto případu dosti skeptický včetně krátkého vide s údajným humanoidem. Pravdou je že videa rychle mizí z internetu, jde snad o dezinformaci?
Vraťme se o několik let zpět kdy v roce 1959 tedy několik let před přistáním na měsíci Americký autor Donald Keyhoe komentoval případný let slovy......"první lidé na Měsíci zažijí velké překvapení. Měsíc je používán bytostmi z jiných světů jako vesmírná základna". Co ho k tomu vedlo si můžeme jen domýšlet. Pro rozhlasovou stanici BBC Britští astronomové Percy Wilkins a Patrick Moor prohlásili v roce 1953 že se na měsíci nacházejí struktury vypadající jako uměle zhotovená díla. Na otázku „co tím myslíte?!" zněla odpověď „vypadá to jako technické dílo." V listopadu roku 1956 pořídil amatérský astronom Robert H. Curtis snímek z oblasti Fra-Mauro, na němž je vidět obrovský kříž. Experti přispěchali s vysvětlením že se jedná o přirozené zvrásnění povrchu. Nikdo však nedokázal odpovědět na to proč útvar má tak pravidelný geometrický tvar. Ve stejném roce se vynořují další fotografie na níž jsou struktury, které vypadají jako „měsíční město"!! Po vyhodnocení snímků astronomickou fakultou Harvardské univerzity pořízených sondou Lunar Orbiter fotografie ukazují řadu nepřirozených útvarů, podobajíc se svým pravidelným geometrickým uspořádáním stavbám jaké jsou budovány lidmi na Zemi. Roku 1963 30. října na sever od kráteru Herodot byl hlášen výskyt dvou skupin červených světel, která 27. listopadu zmizela. V červnu 1965 upozornil amatérský astronom své profesionální kolegy že v blízkosti kráteru Aristarchos se objevuje přerušovaný signál v podobě světelného paprsku, které potvrdilo několik observatoří. V roce 1968 vydala NASA chronologický katalog nahlášených měsíčních jevů, zahrnujících 579 „ fantastických fenoménů" zpozorovaných na měsíčním povrchu. Byl skutečný důvod cesty lidské posádky na měsíc jiný než jaký známe? Byl důvod ten že zde byly pozorovány tyhle jevy nebo snad NASA věděla ještě víc?  Nespolupracovali USA nakonec se Sověty a humbuk kolem toho měl být jen zástěrka? Zdá se to být fantastické… ano jenže hodně informací k tomu dost nahrává.
V roce 1787 sir William Herschel psal o záhadných světlech s červeným jiskřivým leskem. Tenhle fenomén je pozorován do dneška. Nová pozorování hovoří o červeně svíticích světlech, silných záblescích a jasných modrých světlech, také se tu objevují několik minut tryskající fontány světel.Vysvětlení jsou chatrná a žádné nepřineslo řádné vysvětlení těchto jevů. Také velké množství těchto jevů bylo pozorováno během misí na měsíci. Paleta záhadných úkazů nekončí, zdá se že pozorované objekty se pohybují i nad povrchem měsíce. V roce 1967 Mare Tranquillitatis pozoroval tmavý pravoúhlý bod jenž se pohyboval ze západu na východ a nakonec zmizel. Krátce na to se nedaleko kráteru Sabine objevila na několik vteřin žlutá skvrna. Domnělé výrony plynu tuto záhadu v žádném případě nemohou vysvětlit protože měsíc nemá atmosféru a tudíž žádné proudění vzduchu. Stejně tajemný zůstává jev na povrchu měsíce vypadající jako světelný bod jenž zanechal 275m dlouhou jako články řetězu členěnou stopu! Odborníci tvrdí že jde o obyčejný odpad. Snímky NASA však ukazují stopu, jenž má zřetelné charakteristiky umělého objektu. Americký odborník na měsíc George H. Leonard prohlásil že americká vesmírná agentura neřekla zdaleka vše. Sám prohlásil ….. „ Tam nahoře se dějí věci, z nichž by nám vstávaly vlasy na hlavách „. Při studiu fotografií pořízené NASA jsou prý vidět konstrukce, které jsou velmi pravidelné a mohly by být umělého původu. Mezi nimi jsou i obrovské stavby, plošiny, zdi a strojům podobné útvary. Autoři knihy „ Objevujeme mimozemské základny na měsíci" Fred a Glenn Stecklingové otiskují 150 originálních obrazových dokumentů NASA které byly veřejnosti utajeny. Tyto senzační informace se dostaly na veřejnost jen díky dobrým kontaktům s vesmírnou agenturou a CIA. Záhadné úkazy jsou pozorovány i z Česka jak mi sdělilo několik amatérských pozorovatelů.
Musíme také uvést že měsíc je tvořen změtí kamenů různé velikosti. Hra světel a stínů při soustředěném pozorování může vést k optickým klamům, protože lidské oko má tendenci zjednodušovat detaily na hranici viditelnosti kdy hrany se mohou stát pravoúhlými tvary a okrouhlé zase pravidelnými kruhovými útvary. Bylo by zavádějící kdybychom všechny podivné jevy na měsíci vysvětlovaly omezenou schopností vidění. A co měsíční mise APOLLO na povrchu této oběžnice pozorovaly zde něco tajemného nebo byli oddáni práci jako je sběr kamení, vrtání do povrchu a instalování měřících zařízení? Poslední expedice na měsíc byla oficiálně Apollo 17 v prosinci 1972. Pak se údajně vše zabalilo a z nedostatku financí ukončilo. V roce 1990 pronikly na veřejnost z tajných archívů NASA informace kdy posádka  Apollo 17 pořídila fotografii otisku bosého šestiprstého chodidla dětské velikosti. Šokující fotografie byla podrobena důkladnému bádání a byl vyžádán názor astrofyzika i odborníka na měsíc Georgiho Sakalova, který snímek prohlásil za pravý. Co to? Nepraskly by při pobytu na měsíci bez skafandru plíce a nezačala by vřít krev? Pro člověka ano, tak to nebyl člověk ale pro odborníky myšlenka na mimozemšťany je nepřijatelná a naprosto nemožná z důvodu pobytu bez skafandru pro jakoukoli entitu. Profesor Sakalov přišel s fantastickým vysvětlením …. mimozemšťané možná vládly tak vyspělou technologií, že jejich těla byla chráněna tenkou vrstvou supermateriálu. Fakt je že mise měly tajně budovat stanici na povrchu pro pobyt kosmonautů… jestli se jim to povedlo nevíme, nechce se věřit že s technologií jakou vládneme nyní by mise nebyly lukrativní i z důvodu surovin a možnosti podzemní zásobárny vod, nebo snad mise pokračují bez účasti veřejnost?
    
Již při prvním letu se při manévrování na přistání děly divné věci. Podle šeptandy údajně Amstrong spatřil na okraji jednoho měsíčního kráteru neznámé létající objekty. Můžeme vše odkázat do říše pohádek, možná ano. A co tvrzení radioamatérů? Tady to tak jednoduše nepůjde, při tvrzení několika z nich prý Aldrin ( apollo 11) odeslal na Zemi podivnou relaci: „ Co to bylo? ….Co to k čertu bylo? To je všechno co chci vědět! Pozemní kontrola odpověděla: „Co tam je? Pozemní kontrola volá Apollo 11." Aldrin: „ Ty věci jsou obrovské....enormní... Bože, nevěřili byste tomu ! Říkám vám, tady venku, je tu několik kosmických lodí...seřazených na druhé straně kráteru... Jsou na měsíci a pozorují nás..."
Pokud budeme věřit vyjádření britského ufologa Timothyho Gooda, prý Amstrong při rozhovoru mezi čtyřma očima s nejmenovaným profesorem celou událost potvrdil. V roce 1995 prý Maurice Chatealin, někdejší šéf komunikací NASA, celou událost označil za pravdivou. „Celý svět o tom ví,  ale doposud  se nikdo neodvážil o tom mluvit." Při otázce proč se to tak tají Chatelain odpovídá: „ Všechny lety Apollo byly sledovány cizími objekty, ale pokaždé když s nimi posádka navázala vizuální kontakt, bylo astronautům z centrály NASA nařízení mlčet." Má to svůj smysl kdyby se během mise měly objevit další „překvapující" důkazy o cizí možná dokonce nebezpečné technologi, zdálo se NASA vhodné, neriskovat paniku. Mohly by jsme nad vším mávnout rukou a vše odsoudit do říše pohádek, kdyby další výlety do vesmíru nebyly doprovázeny podobnými fenomény a hlášení Ruských či Amerických kosmonautů potvrzují i na filmových záběrech setkání s UFO. A znovu někdejší inženýr NASA Vito Sacheri dostal nedávno zvláštní povolení CIA nahlédnout do tajných protokolů tajných misí. Studie přináší senzační odhalení : všechna pozorování takzv. „ bogeys" ( kodové označení NASA pro UFO) byla přenášena tajnou frekvencí do hlavního sídla CIA v Langley, ve Virginii. A co názor kapitána mise Apollo 14 Edwarda Mitchela který v r.1974 na jedné tiskové konferenci prohlásil: „ Všichni víme, že UFO existují. Otázkou je, odkud přicházejí." NASA nedávno zveřejnila sekvence filmu na nimž byl na okamžik v jednom okénku z lodi Apollo  vidět neznámý létající objekt. Co dodat, že se něco děje potvrzují i nové a hlavně jakoby doslova zaplavující pozorování UFO. Ne nechci tvrdit že je vše jasné a jsme obklopeni mimozemskou entitou, jen chci upozornit na zvláštní fenomény které by stály za rozsáhlejší bádání a pomoc odborných institucí a vědců.
Kritický rok 2012 je tady a Mayský kalendář upozorňuje na návrat božstev které nám možná mají dát rozřešení zda jsme již dospěli k cestám do vesmíru či nikoli a bude to možná náš konec?

Použitá literatura: Erdogan Ercivan - na stopě původu lidstva
Reinhard Habeck - záhadné fenomény a mystérya , Luc Burgin - měsíční blesky