Záhadný měsíc - úvod

Vytvořeno 09.01.2011 18:22:22 | Poslední změna 20.01.2011 19:09:03

Měsíc - vše o něm nám přijde jasné. Podle oficiální vědy o něm víme vše. Systém v čele s NASA se nás snaží přesvědčit o tom, že měsíc je již dokonale prostudovaná a zcela nudná koule horniny a prachu. Něco co snad ani nestojí za naši další pozornost.
To je však ta nejsprostější lež. Na měsíci totiž dle všeho čekají ty nejúžasnější artefakty které kdy mohlo lidské oko spatřit. NASA dobře ví, že máme na dosah největší objev v dějinách lidstva. Pokud by pravda o tom co bylo nalezeno na měsíci vyšla na světlo, byl by to pro lidstvo největší skok v dějinách. 

Co vlastně veřejně víme o měsíci?
Podívejme se na základní strohá fakta:
Točí se kolem země a přivrací k nám stále stejnou stranu. Nikdy ze Země neuvidíme jeho druhou polovinu. Říká se tomu vázaná rotace a podléhá jí většina měsíců v soustavě. To znamená, že jeho otočení kolem vlastní osy trvá stejně dlouho jako jeho oběh okolo Země. Proto vlastně vidíme pouze onu jednu stranu.
Po dlouhých dohadech jak vlastně vzniknul se jako nejsilnější teorie jeví srážka pradávné země s něčím  - asteroidem a nebo jinou planetou. K tomu došlo v bouřlivé době vzniku naší sluneční soustavy kdy byla většina rodících se planet tvořena žhnoucí masou roztavené horniny. Jejich okolní prostor byl plný prachu a množství asteroidů bombardujících vše co jim přišlo do cesty.
Další možností je, že Země měsíc zachytila do svého gravitačního pole. Pokud ano tak by bylo zajímavé jednou odhalit kde měsíc opravdu vzniknul. Z hlediska této teorie mohl být nějakou katastrofou vyvržen ze svého dávného systému a putoval vesmírem bůh ví jak dlouho než ho zachytila gravitace Země na současnou oběžnou dráhu.

I když sonda Kagua zaměřila v roce 2007 na Měsíci jakousi řídkou atmosféru, oficiálně to bylo potvrzeno 25. prosince 2009. Byla potvrzena voda v jeho povrchové struktuře. Původně se myslelo, že voda pochází z vesmíru a byla na Měsíc dopravena pomocí srážek s meteority atd. Dnes je potvrzeno - voda pochází přímo z Měsíce.
V ROCE 1996 poprvé NASA zveřejnila, že na Měsíci byli objeveny zřejmě umělé struktury a objekty. Vědci však mluvili vyhýbavě a celá situace byla pečlivě udušena náporem mlžení a rychlé bagatelizace. Zmínili taktéž sovětské fotografie dokazující cizí aktivitu na Měsíci.
Otázka je proč cizí? Proč si vědci ze Země pořád myslí, že vše ve vesmíru musí být jedině „naše"? Není to žádná legrace - jde o celkem 44 zdokumentovaných lokalit na Měsíci. To je docela dost nemyslíte?
Ač se to nezdá vznik Měsíce a zákonitosti oběhu kolem Země jsou pro vědce stále záhadou. Záhadou jsou i ruiny Měsíčních měst, které se táhnou celé kilometry. A právě z důvodů velkého počtu anomálních objektů na Měsíci byli pilotované lety zrušeny. Někteří vědci se začínají domnívat, že cizí rasa používala Měsíc jako přestupní stanici při svých aktivitách na Zemi.
Zajímavé je, že jak Sověti, tak i Američané plánovali faktické zasažení Měsíce jadernou bombou. Proč to asi bylo v plánu? Sešlo z toho prý jenom díky velkému riziku při vynášení bomby na oběžnou dráhu. Proč asi chtěli bombardovat pustou planetku bez života? Asi proto, že tam život (nebo jeho ostatky) našli a strašně se toho faktu báli.
Je zvláštní že za 40 let od posledního přistání se na Měsíc nikdo nepodíval - i když technologie poskočila hodně kupředu. Létalo se tam jen za prezidenta Nixona.
Dle jisté teorie je Měsíc v určitých oblastech částečně dutý. Jeho dutost měřili vědci nedávno. Přikryli to šikovně - prý měří hustotu vody tím, že nechají narazit určité těleso na povrch Měsíce. Vědci nás pokládají za blbce. Uvidíme co vyleze za pár let na jejich konferenci. Každopádně proč by retušovali většinu fotografii z Měsíce?


©2011 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/