Jeho jedinečná fyziologie je tu znovu jasně patrná. Tělo bylo znovu delší dobu ve vodě čímž došlo k vypadání podstatné části chlupů. Spodní část těla však dle všeho zůstala ochlupená což lze na fotce dobře vidět. Proto také fotograf zřejmě schválně zabral pouze část těla bez srsti.
Lenochodi žijí v tropech. Šplhají v korunách stromů mokřin a při pádu do vody dovedou na krátké vzdálenosti vcelku dobře plavat. Staré nebo nemocné zvíře se však může samozřejmě utopit.
Podle nafouknutého břicha je jasné, že je vnitřní ústrojí již v rozkladu. Ústa a nos se však v tomto případě dobře zachoval.
Lenochod má zcela jedinečné pazoury díky nimž šplhá ve větvích stromů. Na fotografii jsou zřetelně vidět.
Hlava, tlama i krk je také „pouhý" lenochod přesně tak jak jej věda zná.
Je bohužel zarážející kolik pozornosti je těmto falešným fotografiím „monster" stále na internetu věnováno. Zato skutečné případy kdy bylo nalezeno mrtvé tělo reálné nepozemské stvůry mizí v hlubinách zapomnění.
Do této kategorie patří například snímky pořízené kanadskou záchrannou službou která jedné mrazivé noci vyprostila z ledové vody říčky promrzlou mrtvolu šediváka takzvaného „Roswellského" druhu. (Umělá evoluční větev reticulanů s implementací lidské DNA díky níž má tento druh více člověku podobných znaků včetně fyziologie očí). Pokud jsou jeho fotky podvod tak opravdu dobrý.
Jim však média nevěnovala ani vteřinu pozornosti. Což by samo o sobě mohlo také svědčit v jejich pravost.
©2010 Copyright http://klubavalon.iplace.cz/